Укр
Рус






Код товару: AR_2997714
Класична сумка для ноутбука - легка і проста, на одне відділення дизайн розроблена з урахуванням параметрів сучасних ноутбуків внутрішні розміри під пристрій: 37*26*4 см міцні прості ручки плечовий ремінь - за потреби легко знімається бічна кишеня з декоративною складкою, застібається на блискавку
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | фіолетовий |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
857 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00