Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1730 black (NB1730BK) - фото 1
Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1730 black (NB1730BK) - фото 2
Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1730 black (NB1730BK) - фото 3
Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1730 black (NB1730BK)
Код товару: AR_2997704
Про товар
Це ідеальний вибір для професійних користувачів, які проводять багато часу в роз'їздах.
Призначеннякласичні
Тип сумкисумка
Рекомендований розмір ноутбуку17"
Спосіб закриттяблискавка
Матеріалполіестер
Колірчорний
Країна виробникУкраїна
Вага0.35 кг
Внутрішня висота під пристрій310 мм
Внутрішня ширина під пристрій430 мм