Укр
Рус

Код товару: AR_3021044
Casa Si Pick Up 140 - це компактна настінна-стельова сушарка із стрижнями, що опускаються і піднімаються на мотузках. Завдяки такій конструкції, її можна кріпити під самою стелею, або безпосередньо на стелю і опускати лише для розвішування чи знімання білизни. Ця з лінійки сушарок Pick Up з повною робочою поверхнею 8.4 метри, чого вистачить для сушіння білизни після неповного завантаження стандартної пральної машини.
Збільшений діаметр направляючих стрижнів практично не залишає смуг на білизні в процесі сушки, а також робить процес сушки більш швидким, завдяки тому, що розвішена на товстих стрижнях білизна не має контакту між собою, тож провітрюється і сохне швидше. Сушарка витримує значне навантаження до 12 кг, це дозволяє розвішувати на ній навіть випрані ковдри чи невеликі килими. Незалежно від обраного розташування, сушарку гарантовано можна буде встановити найзручнішим чином завдяки двосторонньому встановленні направляючих на настінному кріпленні.
| Тип | настінні |
| Робоча довжина поверхні | 8.4 м |
| Захист від випадкового закривання | немає |
| Кількість стрижнів/трубок | 6 |
| Висота | 10 см |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | білий |
| Розміри в розкладеному вигляді | 141 х 43 х 135 см |
| Розміри в складеному вигляді | 141 x 43 x 10 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 719 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00