Укр
Рус

Код товару: AR_3021038
Металева сушарка для білизни BLACK DRY зручна та проста у використанні. Оригінальний колір металу забезпечує новий погляд на класичну модель, що, безумовно, доповнить будь-який інтер'єр. Захисне епоксидне покриття робить метал більш зносостійким. Крила сушарки забезпечують заощадження простору та легкість у зберіганні, надаючи додаткових 7 м корисної довжини. Блокувальне кільце на ніжці вбезпечить вас від непередбачуваного складання сушарки. Загальна довжина всіх струн становить 18 м. Товар відповідає умовам європейської сертифікації.
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 18 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Кількість стрижнів/трубок | 8 |
| Висота | 89 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.56 кг |
| Діаметр стрижня/трубки | 16 мм |
| Колір | чорний |
| Розміри в розкладеному вигляді | 54 х 89 х 171 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
758 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00