Свердло спіральне Wurth MET-DIN338-HSCO-D11,0MM, RED STRIPE (арт. 0617401100) - фото 1
Свердло спіральне Wurth MET-DIN338-HSCO-D11,0MM, RED STRIPE (арт. 0617401100)
Код товару: MD_1356679
Про товар
Особливості
  1. Швидке свердління.
  3. Високоефективне видалення стружки.
  4. Самоцентрування.
  6. Добра ріжуча здатність.
Примітка: хвостовик свердла з діаметра 13,0 мм проточений до діаметра 12,7 мм.
Характеристики
Бренд
Wurth
Країна-виробник
Китай
Оброблюваний матеріал
По сталі, По нержавіючій сталі
Діаметр
11 мм
Тип хвостовика
Циліндричний
Маркування сталі
HSCo
Робоча довжина
94 мм
Загальна довжина
142 мм