Укр
Рус

Код товару: AR_3024019
USB-світильник з LED-лампочкою підходить для використання з зовнішнім акумулятором, пауербанком (PowerBank), комп’ютером або іншим пристроєм з USB портом. Також можливе використання з зарядним пристроєм мобільного телефону, планшета.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | декоративна |
| Тип монтажу | підвісний, переносний |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 400 Лм |
| Колірна температура | 6500 K |
| Живлення | 5 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий з зеленим |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | 0°С - +40°С |
| Термін служби | 15 000 годин |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
291 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00