Укр
Рус

Код товару: AR_3024005
Dengos LED-ULR-5V60W - Портативний світлодіодний світильник з вбудованим акумулятором (Rechargable LED Lighting) - це чудове рішення для автономного освітлення. Є особливо незамінним під час тривалої відсутності електроенергії. Світильник можна використовувати як в приміщенні так і на вулиці, він стане слушним помічником в будь-якому місці (вдома, на дачі, в поході, на природі). LED-світильник з потужністю 7Вт (є еквівалентом лампи рожарювання на 60 Вт) дає широкий кут світлового потоку. Цей світильник оснащений «гачком», що дає змогу розмістити його в зручному місці. У світильник вбудований акумулятор, для підживлення якого підійде будь-який зарядний пристрій для мобільного телефону, планшету та іншого пристрою, PowerBank та т.і. з напругою 5В та вихідним роз’ємом типу USB. В комплекті додано кабель, який дозволяє під’єднати даний зарядний пристрій до світильника. Приблизний час роботи 30000 г.
Технічні характеристики:
Нагадуємо, що при використанні будь-яких пристроїв необхідно дотримуватись розумних заходів безпеки:
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | підвісний |
| Потужність | 7 Вт |
| Світловий потік | 770 Лм |
| Колірна температура | 5000 K |
| Живлення | акумулятор |
| Smart-керування | немає |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | ні |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 130 х 100 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
552 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00