Укр
Рус

Код товару: AR_3024133
Світлодіодний EUROLAMP LED Світильник круглий DownLight NEW 18W 4000K
Світильник із збільшеним світловим потоком випромінює яскраве біле світло. Перевагою вибору вбудованого світлодіодного світильника є застосування світлодіодів, які значно скорочують витрати за рахунок енергоефективності та тривалого терміну експлуатації без будь-якого обслуговування. Повна відсутність мерехтіння та тривалий період роботи світильника. Світильник високоякісного збирання призначений для освітлення житлових, офісних, торгових та інших громадських приміщень. Сучасний дизайн ідеально впишеться в інтер'єр, а світло розподіляється якісно на всій площі приміщення.
Спосіб встановлення: кріплення двома пружинами за принципом точкового світильника, при цьому розміри кріплень компактні та полегшена вага конструкції світильника дозволяє використовувати його у різних видах стель.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 175 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.18 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 167 х 25 мм |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
408 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00