Укр
Рус

Код товару: AR_3024108
TITANUM LED 36W 1.2М 6500K (TL-BN-36126) — це світлодіодна лампа довжиною 1.2 метра, яка випромінює холодне біле світло з колірною температурою 6500K. Призначена для яскравого освітлення в приміщеннях із високими вимогами до інтенсивності світла.
Основні характеристики:
Ця лампа підходить для освітлення великих приміщень, таких як офіси, склади, магазини або виробничі приміщення, де потрібне яскраве та рівномірне освітлення.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | лінійний |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 2880 Лм |
| Колірна температура | 6500 K |
| Живлення | 185 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.26 кг |
| Вологозахист | ні |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -25°С - +40°С |
| Розміри | 1200 x 75 x 26 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
371 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00