Укр
Рус

Код товару: AR_3024032
TITANUM LED Т5 25W 1.5М 5000K (TL-T5-25155) — це світлодіодна лампа типу Т5 довжиною 1.5 метра, яка забезпечує яскраве біле світло. Вона є енергоефективною альтернативою люмінесцентним лампам, забезпечуючи тривалий термін служби та знижену витрату енергії.
Ця лампа підходить для освітлення офісних приміщень, торгових залів, складів та інших просторів, де потрібне яскраве і рівномірне освітлення.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | лінійний |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 25 Вт |
| Світловий потік | 2000 Лм |
| Колірна температура | 5000 K |
| Живлення | 185 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.56 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -25°С - +40°С |
| Розміри | 1500 x 32 x 22мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
457 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00