Укр
Рус

Код товару: AR_3024071
Стельовий світильник Vestum Diamant VS-91042 потужністю 60 Вт ідеально підходить для освітлення житлових та комерційних приміщень. Світловий потік у 5600 Лм забезпечує достатнє освітлення для приміщення площею приблизно 10м2. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, світильник дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Монтаж світильника відбувається на дюбеля. Для підключення до мережі наявна колодка швидкого монтажу.
Світильник має вологозахист IP40 і рекомендується до установки в приміщенні. IC-драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в широкому діапазоні напруги, 165-265В, і запобігає пульсації. У світильнику використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу безперебійну роботу.
Переваги LED світильників Vestum
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | декоративна |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 60 Вт |
| Світловий потік | 5600 Лм |
| Колірна температура | 3000 - 6500 K |
| Живлення | 165 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Україна |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель без вилки |
| Клас захисту IP | IP40 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 395 × 55 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
885 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00