Укр
Рус












Код товару: AR_3006114
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | AM4, 1700, AM5, 1851, 1700, AM5, AM4 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Рівень шуму | 36 dB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Максимальна частота обертів | 2800 об/хв ± 10%, 2800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 6 В |
| Обслуговування СВО | немає |
| Повітряний потік | 77 CFM |
| Роз'єми живлення | 3-pin (помпа), 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 398 x 120 x 38 мм |
| Тиск | 6.99 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 6 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 268 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00