Укр
Рус




Код товару: AR_3006101
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, AM2, AM3, FM1, FM2, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 1156, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 2300 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 32 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 4-pin, білий
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | AM5, 2011-3, 2011, 1156, FM1, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4, FM2, FM1, AM3, AM2, 1155, 1150, 1151, AM4, 2066, 1200, 1700 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна частота обертів | 2300 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 72.37 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin, 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 89 x 75 x 40 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 277 x 119.6 x 27.2 мм |
| Тиск | 2.96 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 424 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00