Укр
Рус








Код товару: AR_3006103
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 1700, 1151, AM5, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, TR4, TRX4, 1200, 1700, AM5, 1156, 1200 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Тип підшипників | підшипник кочення |
| Рівень шуму | 30 dB |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Обслуговування СВО | немає |
| Повітряний потік | 75.04 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 394 х 119 х 27.2 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 662 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00