Укр
Рус












Код товару: AR_3006146
| Тип телевізора | Smart TV |
| Діагональ екрану | 24" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | VA |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2 |
| Інтерфейси підключення | 2 x HDMI, Headphone, CI+, 1 x USB, 1 x RJ-45 |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Bluetooth | так |
| CPU | CA55 x4 1.1GHZ |
| DDR | 1G, 1GB |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200х100мм) |
| Вага без підставки | 2.3 кг |
| Вага з підставкою | 2.4 кг |
| Енергоспоживання | 45 Вт |
| Контрастність | 3000:1 |
| Потужність динаміків | 2 х 2 Вт |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Розміри без підставки | 553 x 333 x 86 мм |
| Розміри з підставкою | 553 х 370 x 144 мм |
| Також | Smart TV |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60 Гц (MEMC) |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 979 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00