Укр
Рус

Код товару: AR_3015224
Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, a, ac (до 433 Мбіт/с), робоча частота - 5 / 6 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбіт/с
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | ac (до 433 Мбіт/с), n, a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 5 / 6 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.3 af, IEEE 802.3at |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Додаткові можливості | GPS |
| Живлення | 18-48 В PoE (до 10 Вт) |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Моніторинг та управління | RouterOS |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40... + 70 C |
| Ширина | 82 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 800 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00