Укр
Рус

Код товару: AR_3015176
Клієнтський пристрій діапазону 2,4 ГГц, двухпунктовие зв'язку дальністю 500 м для експлуатації поза приміщеннями Tenda О1 - розроблено для додатків провайдерів інтернету бездротового зв'язку і мережевих рішень бездротового зв'язку великої дальності для відеоспостереження і передачі даних; оснащено спрямованої антеною з коефіцієнтом посилення 8 дБи для забезпечення упіймання і утримування стабільного сигналу бездротової мережі. Підтримуючи технологію автоматичного створення мостових з'єднань, два клієнтських пристрої можуть зв'язатися один з одним, роблячи розгортання більш простим.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n (до 300 Мбіт/с), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.11 n |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Живлення | Пасивне PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість | до 300 Мбіт/с |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +55°C |
| Ширина | 80 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 322 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00