Укр
Рус

Код товару: AR_3015135
Точка доступу Wi-Fi TP-Link CPE210
Завдяки централізованому ПО для управління мережею пристрій є ідеальним для використання в режимах "точка-точка", "точка-багатоточка", а також для створення бездротового підключення поза приміщенням. Чудові показники продуктивності, а також сучасний дизайн роблять бездротову точку доступу CPE210 ідеальним вибором як для підприємств, так і для кінцевих користувачів.
- Вбудована 9 дБи 2x2 двополяризаційна спрямована MIMO антена
- Регульована потужність передачі: від 0 до 20 дБм/100 мВт
- Оптимізація на системному рівні для бездротової передачі даних на відстані, що перевищують 5 км
- Технологія TP-LINK Pharos MAXtream TDMA (TDMA - множинний доступ з поділом часу) покращує пропускну здатність та продуктивність пристрою, зменшує затримку - ідеальне рішення для використання в режимі точка-багатоточка
- Pharos Control - централізований додаток для управління
Апаратне забезпечення рівня Enterprise
Чіпсет рівня Enterprise від Qualcomm Atheros, високопотужні антени, спеціально розроблений корпус і підтримка живлення за стандартом PoE забезпечують чудову роботу точки доступу CPE210 практично в будь-якому кліматі. Робоча температура пристрою знаходиться в діапазоні від -30 до +70С.
Система антен класу Enterprise
Вбудована високопотужна двополяризаційна антена і спеціальне металеве екранування забезпечують високу потужність сигналу та низький рівень перешкод.
Висока потужність передачі і висока чутливість прийому сигналу
Завдяки вдосконаленій конструкції, що забезпечує потужну передачу (до 27 дБм / 500 мВт) і високопотужний прийом (до -95 дБм) спрямованого радіосигналу, дана точка доступу змінює уявлення про традиційний діапазоні передачі сигналу Wi-Fi, що робить її ідеальним рішенням для забезпечення безпровідного мережевого підключення поза приміщенням.
Всепогодний корпус
Завдяки вуличному корпусу і апаратному забезпеченню промислового рівня CPE210 буде працювати при будь-яких погодних умовах: на сонці, під час дощу, вітру, снігу, а також при екстремально низьких / високих показниках температури (-30°C~70°C).
Технологія TP-LINK MAXtream TDMA
При збільшенні масштабів мережі збільшується можливість конфліктів бездротових точок доступу і базових станцій, що може виражатися у зменшенні пропускної здатності мережі і негативним чином впливати на користувальницький досвід. Для зменшення цього ефекту в CPE210 використовується технологія MAXtream TDMA.
Бездротова передача даних на відстані 5 км+
Точка доступу призначена спеціально для використання поза приміщенням і ідеально підходить для бездротової передачі даних на відстані 5 км+, пристрій пройшов польові випробування.
Pharos Control — Централізоване ПЗ управління мережею
Точка доступу CPE210 обладнана спеціальним централізованим ПЗ для управління мережею — Pharos Control, що дозволяє користувачам легко управляти всіма пристроями в мережі. Такі функції, як виявлення пристроїв, моніторинг стану, оновлення вбудованого ПЗ, а також керування мережею можуть виконуватися за допомогою програми Pharos Control.
| Режими роботи | Wi-Fi точка, ретрансляція (ретранслятор), Wi-Fi міст |
| Стандарти мереж | g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), n (до 450 Мбіт/с), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Безпека інформації | WPA2-PSK, WPA, WPA2, WPS, WPA-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Живлення | Passive Power over Ethernet через LAN0 (+: контакти 4, 5/-: контакти 7,8)Діапазон напруги: 16 - 27 В постійного струму |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість | до 300 Мбіт/с |
| Моніторинг та управління | SNMP |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +70°C |
| Ширина | 224 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 246 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00