Укр
Рус

Код товару: AR_3015173
Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - ax (до 1167 Мбіт/с), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - LAN 10/100 Мбіт/с, WAN 10/100 Мбит/с
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | ax (до 1167 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с, WAN 10/100 Мбит/с |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA2-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g |
| Вага | 430 г |
| Висота | 191 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Додаткові можливості | DHCP, PPTP, L2TP, NAT, PPPoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 1.167 Гбіт/с |
| Набір | 2 точки доступу |
| Ширина | 91 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 600 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00