Укр
Рус

Код товару: AR_3015162
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | зовнішня/знімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Безпека інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b |
| Живлення | 24 В пасивне PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 300 Мбіт/с |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +65°C |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 520 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00