Укр
Рус

Код товару: AR_3015181
Вище швидкість
Швидкість до 1775 Мбіт/с по Wi-Fi 6 вдвічі вище, ніж у Wi-Fi 5, завдяки чому робота кожної програми буде здаватися більш плавною.
Більше підключень
Такі функції Wi-Fi 6 як OFDMA і MU-MIMO покращують ефективність Wi-Fi в умовах високої щільності клієнтів, підвищуючи швидкість і знижуючи затримку.
Безшовна інтеграція з Omada SDN
Програмно-конфігурується мережу Omada SDN включає в себе мережеві пристрої, такі як точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи стовідсоткове хмарне керування і формуючи масштабируемую мережу з керуванням з єдиного інтерфейсу.
Просте підключення, мінімум проводів
Завдяки технології Mesh точки доступу EAP Omada дають можливість обійтися без зайвих проводів за рахунок бездротового розширення наявної Wi-Fi мережі у важкодоступних місцях.
Швидкий роумінг
Забезпечує Ви постійно з'єднані на клієнтських пристроях при їх переміщенні за рахунок автоматичного перепідключення клієнтів до точок доступу з найбільш якісним сигналом.
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | n, ac, ax, a, b, g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ax |
| Висота | 64 мм |
| Глибина | 243 мм |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 1.8 Гбіт/с |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Ширина | 243 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 401 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00