Укр
Рус

Код товару: AR_3015192
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ax (до 2402 Мбіт/с), ac (до 1083.3 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA-ENT, WPA3-ENT, WPA3-Personal, WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA2-ENT |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.11 ax |
| Висота | 56.8 мм |
| Глибина | 106.5 мм |
| Додаткові можливості | підтримка технології WMM, SSID, 2x2 MIMO, Airtime Fairness, QoS, OFDMA, Beamforming, 1024-QAM high data rate |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 3 Гбіт/с |
| Моніторинг та управління | SNMP, SSH, Omada |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +70°C |
| Ширина | 280.4 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 363 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00