Укр
Рус

Код товару: AR_3015222
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti ACB-ISP
Створена для роботи в діапазоні 2,4 ГГц і покриття wi-fi хот-спотом будь-яких приміщень середнього розміру. Wi-Fi роутер обладнаний 4-ма Ethernet портами. Один з них здатний виробляти наскрізну передачу PoE.
Зовнішній вигляд airCube ISP майже ідентичний популярному AmpliFi. Має корпус такої ж кубічної форми з округленими кутами і виготовлений цей корпус з софт-тач пластику. Порти теж точно так же розміщені. Помітна відмінність - це відсутність на лицьовій панелі сенсорного дисплея круглої форми. Тільки все подібності на зовнішності і закінчуються. Технічна сторона роутера зовсім інша. Радіомодуль ACB-ISP має потужність 22 dbm. Антенний блок отримав коефіцієнт посилення в 4 dbi.
Wi-Fi роутер підтримує Wi-Fi 802.11n з конфігурацією MIMO 2x2. Такі технічні характеристики дозволяють власнику роутера отримати сумарну пропускну здатність досягає 300 Мбіт / сек. Пристрій отримує харчування різними способами - за схемою PoE, за допомогою Lan порту №1 і через Micro USB адаптер потужністю від 1 А.
Додатковим позитивним моментом є те, що airCube ISP підтримує роботу з мобільним додатком Umobile (доступно для скачування в GooglePlay і AppStore) і з новим універсальним додатком для управління роутером Ubiquiti Networks Management System.
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с, WAN 10/100 Мбит/с |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b, IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3x, IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Вага | 280 г |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Додаткові можливості | PoE |
| Живлення | PoE/адаптер, PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4, 3 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -10℃ ~ +50℃ |
| Ширина | 88 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 208 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00