Укр
Рус

Код товару: AR_3015161
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LBE-5AC-GEN2
Покращена стійкість до шуму. LiteBeam 5AC Gen 2 передає радіочастотну енергію більш вузьконаправлено. Фокусуючись в одному напрямку, LiteBeam 5AC Gen 2 блокує або просторово відфільтровує шум, покращуючи стійкість до нього. Ця функція особливо важлива на територіях, насичених іншими радіочастотними сигналами такий же або близькою частоти.
Інтегрована конструкція. Технологія InnerFeed фірми Ubiquiti дозволяє інтегрувати радіостанцію безпосередньо в рупорний опромінювач антени без використання кабелю. Це покращує продуктивність, так як виключає втрати в кабелі. Володіючи високою продуктивністю та інноваційної механічною конструкцією, LiteBeam 5AC Gen 2 надзвичайно багатоцільовий і ефективний, в ціновому відношенні, при розгортанні.
Повна маневреність регулювання. LiteBeam 5AC оснащена системою подвійного кріплення, що забезпечує гнучкість регулювання по двох осях для різних умов установки. Система кріплення, оснащена бульбашковим рівнем, допускає швидке і легке націлювання. UMobile App. LiteBeam 5AC Gen 2 містить окрему Wi-Fi радіостанцію для швидкої і простої настройки з використанням мобільного пристрою.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), n (до 450 Мбіт/с), ac (до 867 Мбіт/с), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 980 г |
| Висота | 272 мм |
| Глибина | 272 мм |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Ширина | 358 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 129 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00