Укр
Рус

Код товару: AR_3015189
Внутрішня/зовнішня точка доступу 4x4 WiFi 6, призначена для комірчастих додатків. Точка доступу Wi-Fi 6 Mesh (U6 Mesh) – це високопродуктивна чотирипотокова точка доступу Wi-Fi 6, яка забезпечує найкращу у своєму класі сітку сигналів для розширення бездротового покриття домашніх та корпоративних мереж. U6 Mesh може досягати сукупної пропускної здатності до 5.3 Гбіт/с у своїх діапазонах 5 ГГц (4x4 MU-MIMO та OFDMA) та 2.4 ГГц (2x2 MU-MIMO та OFDMA). Ця точка доступу також працює в режимі повного MIMO 4x4 з каналами 160 МГц для створення високопродуктивних бездротових висхідних каналів та забезпечення більш швидкої передачі даних. Витончена U6 Mesh досить непомітна, щоб її можна було використовувати в будь-якому місці вдома або в офісі, але при цьому досить міцна, щоб надійно працювати на відкритому повітрі завдяки водонепроникному корпусу зі ступенем захисту IPX5. U6 Mesh - це пристрій plug-and-play, призначений для простого розширення бездротового сигналу, щоб забезпечити повне, безперервне покриття та високоякісне з'єднання WiFi. Його можна налаштувати за лічені хвилини та повністю керувати за допомогою вебпрограми UniFi Network або мобільної програми.
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | ax (до 5378 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Тайвань |
| Безпека інформації | WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA-ENT, WPA3 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.11 ax, IEEE 802.11 n |
| Вага | 400 г |
| Висота | 159.5 мм |
| Глибина | 48.5 мм |
| Додаткові можливості | SSID, 2x2 MIMO, 4x4 MIMO, OFDMA |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 5.4 Гбіт/с |
| Набір | 1 точка доступу |
| Ширина | 48.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 133 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00