Укр
Рус

Код товару: AR_3016350
Тостер Gorenje T850DPB – це поєднання сучасного дизайну і функціональності. Завдяки потужності 850 Вт, цей тостер швидко підсмажує хліб до золотистої скоринки. Чорний корпус, виконаний з поєднання пластику та металу, не тільки стильно виглядає, але й забезпечує надійність у використанні. Ідеальний вибір для сніданків і перекусів.
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 240 x 204 x 174 мм |
| Довжина шнура | 0.8 м |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 319 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00