Укр
Рус

Код товару: AR_3015981
Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - 200 Om до 200 MOm
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 473 г |
| Вимірювання | постійний струм, тестування діодів, вимір температури, змінна напруга, постійна напруга, опір, звукова прозвонка з'єднання |
| Напруга змінного струму | 200 мV до 600V, до 600 V |
| Напруга постійного струму | 200 мV до 600V, до 600 V |
| Опір | 200 Om до 200 MOm, до 200 МОм |
| Постійний струм | 200 мкА до 10A, до 10 А |
| Розміри | 131 х 95 х 58 мм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
946 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00