Уцінка. Світлодіодний світильник лінійний Enerlight Harmonia T5 14W 4000К білий (HARMONIA14SMD90W) - фото 1
Уцінка. Світлодіодний світильник лінійний Enerlight Harmonia T5 14W 4000К білий (HARMONIA14SMD90W) - фото 2
Уцінка. Світлодіодний світильник лінійний Enerlight Harmonia T5 14W 4000К білий (HARMONIA14SMD90W) - фото 3
Уцінка. Світлодіодний світильник лінійний Enerlight Harmonia T5 14W 4000К білий (HARMONIA14SMD90W) - фото 4
Уцінка. Світлодіодний світильник лінійний Enerlight Harmonia T5 14W 4000К білий (HARMONIA14SMD90W) - фото 5
Уцінка. Світлодіодний світильник лінійний Enerlight Harmonia T5 14W 4000К білий (HARMONIA14SMD90W) - фото 6
Уцінка. Світлодіодний світильник лінійний Enerlight Harmonia T5 14W 4000К білий (HARMONIA14SMD90W)
Код товару: MD_2636883
Про товар
Причина: пошкоджене пакування, вм'ятина на корпусі.
Переваги світильників Enerlight:
  • економлять від 50% до 90% енергії порівняно зі світильниками на основі люмінесцентних ламп;
  • мають тривалий термін експлуатації - до 30 000 годин;
  • не потребують спеціальної утилізації;
Розмір виробу: 880 x 22 x 26 мм.
Характеристики
Бренд
Enerlight
Країна-виробник
Китай
Живлення
Від мережі
Тип монтажу
Накладні
Тип лампи
Світлодіодні
Температура світіння
Температура світіння
Світловий потік
Потужність
14 Вт
Напруга
165 - 265 В
Кут розсіювання
180°
Ресурс роботи
Ступінь захисту
IP20
Матеріал плафона
Пластик
Матеріал основи
Алюміній
Колір
Білий
Всі характеристики
Продавець
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-38%