Укр
Рус

Код товару: AR_3016168
Кухонні електронні, до 5 кг, точність 1 г. LCD дисплей, автовідключення, автообнулення, індикатор перевантаження, індикатор батареї, батарейка 1 х CR2032 (у комплекті). Матеріал корпусу: загартоване скло.
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | г, мл |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Вимірювання об'єму рідини | так |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Вага | 0.35 кг |
| Габарити | 215 х 140 х 15 мм |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Елемент живлення | CR2032 |
| Живлення | батарейка |
| Особливості | автовідключення |
| Тип керування | сенсорне |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
463 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00