Укр
Рус

Код товару: AR_3016164
Регулювання гравітаційного прискорення
Досягніть ще більшої точності зважування за допомогою регулювання гравітаційного прискорення. Завдяки можливості калібрування цього значення ви зможете досягти максимальної точності у зважуванні продуктів.
Ультраточний сенсор
За допомогою точного сенсора цих ваг ви завжди можете зважити рівно ту кількість продуктів, яка вам необхідна.
Широкий функціонал
Ваги мають низку корисних функцій, які зроблять їх корисними для будь-якого користувача. До числа таких функцій входять функція тари, різні режими зважування і навіть таймер.
Легкість очищення
Ваги неймовірно прості в догляді. Все що необхідно - це змочити губку теплою водою, витерти робочу поверхню, а потім прибрати надлишки вологи чистою ганчіркою.
Робота від батарейок
Живлення від батарейок забезпечує компактне розташування цих ваг без прив'язки до джерела живлення. Просто поставте їх туди, де вам буде зручно!
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 2 кг |
| Градація | 0.2 г |
| Одиниці вимірювання | г |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Колір | чорний, сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Вага | 0.4 кг |
| Габарити | 230 х 170 х 40 мм |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Живлення | батарейка |
| Особливості | автовідключення, облік тари |
| Тип керування | кнопки |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
959 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00