Укр
Рус

Код товару: AR_3016645
Діагностичні ваги BF 980 підключаються до безкоштовного застосунку beurer HealthManager Pro. Результати кожного зважування можна автоматично завантажити через WIFI. Завдяки великому дисплею Magic у сучасному точково-матричному стилі результати вимірювань зручно переглядати безпосередньо на підлогових вагах. Модель виконує комплексний аналіз складу тіла, під час якого вимірюються маса, жирова, м'язова маса та ІМТ, частота серцевих скорочень.
Модель характеризується такими особливостями:
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | діагностичні |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Діагностичні вимірювання | індексу маси тіла, кількість рідини, частка жирової тканини, частка кісткової маси, частка м'язової маси, рівня метаболізму (BMR) |
| Додаткові функції | підсвічування дисплея, автоматичне визначення користувача, виносний дисплей, індикація перевантаження, автоматичне відключення, Wi-Fi, індикація заряду |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Вбудована пам'ять, користувачів | 8 |
| Габарити | 2.6 х 35 х 30 см |
| Живлення | Вбудована батарея |
| Особливості | вимірювання частоти серцевих скорочень |
| Техніка включення | automatic switch-on |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 525 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00