Укр
Рус

Код товару: AR_3016641
Beurer GS 120 - Надійні скляні ваги в компактному дизайні, забезпечує точні результати
вимірювань. Функція швидкого старту та автоматичного вимкнення
полегшує використання. Елегантне дзеркальне оздоблення по краям.
Максимальна вага 150 кг.
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Додаткові функції | індикація перевантаження, автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Габарити | 285 x 275 x 30 мм |
| Живлення | 1 х CR2032 |
| Особливості | індикація перевантаження |
| Техніка включення | quick start |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
921 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00