Укр
Рус

Код товару: AR_3016642
Дизайнерська скляна вага Beurer GS 215 Rome легко перенесе вас у стародавнє місто. Ваги виготовлені з 8 мм високоміцного стекла, що не б'ється, що говорити про його підвищену механічну міцність, термостійкість і безпеку. Цифри висотою 27 мм легко читаються на білому точково-матричному дисплеї Magic - невидимий дисплей, що з'являється тільки в процесі вимірювання.
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Додаткові функції | індикація перевантаження, автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | загартоване скло, пластик |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Габарити | 300 х 300 х 24 мм |
| Живлення | 3 x AAA |
| Особливості | індикація низького заряду батареї, автоматичне вимикання |
| Техніка включення | quick start |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 005 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00