Укр
Рус

Код товару: AR_3016638
Бездоганна зовнішність
Підлогові ваги Beurer GS 215 Boats зроблені в дизайні з малюнком у вигляді фотопринта. Завдяки такому оформленню техніка відмінно вписується в інтер'єр ванної кімнати, де зазвичай і мають у своєму розпорядженні даний вимірювальний прилад. Фотопринт на скляній платформі виглядає стильно і не вимагає певних додаткових деталей для зовнішнього оформлення.
Зникаючий дисплей
Особливістю даної моделі став дисплей, якого не видно: він активується лише при необхідності. Завдяки матричній точковій технології ви зможете бачити показники ваги в тій частині, де зазвичай розташовується класичний екран. Цифри мають досить великий розмір, що дозволяє легко розглянути їх на відстані зросту дорослої людини.
Безпечне скло
Скляна платформа адаптована для комфортної роботи. Її площа дозволить зручно розміститися дорослій людині. Міцна структура скла, висота якого дорівнює 8 мм витримує великі навантаження без ризику втрати своєї цілісності. Очищення скла від забруднень максимально просте, тому ваги завжди будуть в ідеальному стані.
Індикатор перевантаження
Модель має вантажопідйомність до 180 кг, тому на вагах з легкістю можна визначити вагу дорослої великої людини. Не варто надмірно перевантажувати техніку, тому що якщо ви помістите на платформу масу понад позначеної, ваги можуть в майбутньому неточно визначити вагу, що негативно позначається на їх функціональності. Щоб уникнути нанесення шкоди механізму, виробник впровадив індикатор оповіщення про перевантаження.
Автоматичне включення і відключення
Ваги дуже легко активуються, не вимагаючи від вас будь-яких дій - досить стати на платформу. У той час як відключення відбувається самостійно, якщо техніка деякий час була в бездіяльності.
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Додаткові функції | індикація перевантаження, автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Габарити | 300 x 300 x 24 мм |
| Живлення | 3 x AAA |
| Особливості | розмір цифр: 39 мм, поверхня з небиткого білого скла завтовшки 8 мм, одиниці вимірювання: кг/фунти/стоуни, технологія увімкнення quick start, великий рк-дисплей з підсвіткою |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 040 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00