Укр
Рус

Код товару: AR_3016634
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Додаткові функції | індикація перевантаження, автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 1.91 кг |
| Габарити | 2.2 х 30.5 х 30.5 см |
| Живлення | батарейка |
| Особливості | автоматичне включення / відключення, великий аналоговий екран |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 911 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00