Укр
Рус

Код товару: AR_3016647
Діагностичні виміри
Тип елементів живлення
Додаткові можливості
дисплей, підсвічування дисплея, автовимкнення, індикатор заряду, індикатор перевантаження
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Додаткові функції | автоматичне відключення, дисплей, підсвічування дисплея |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 1,2 кг |
| Габарити | 310 х 305 х 28 мм |
| Живлення | 2 х ААА |
| Особливості | індикатор перевантаження, вимірювання температури навколишнього середовища, автоматичне включення / відключення, індикатор низького заряду батарей |
| Техніка включення | automatic switch-on |
| Точність вимірювання | 50 г |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
540 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00