Укр
Рус

Код товару: AR_3016966
Настільний вентилятор ARDESTO FT-B25W гармонійно поєднує продуктивність, ергономічність і стильний дизайн. Згодиться для створення комфортної атмосфери, даруючи прохолоду.
| Тип | настільний |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Управління | механічне |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Діаметр | 15 см |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 300 х 250 х 190 мм |
| Додаткові характеристики | можливість регулювання за напрямком потоку повітря, зручний поворотний регулятор |
| Живлення | мережа |
| Кількість лопатей | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м² |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
933 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00