Укр
Рус












Код товару: AR_3005324
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 3050 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 6 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 96 Bit |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1, 1 x DVI-D, 1 x DisplayPort 1.4a |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | кулер, радіатор |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | відсутнє |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 201 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Розміри | 201 x 120 x 37 мм |
| Сумісність з HDCP | так |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1537 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 499 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00