Укр
Рус







Код товару: AR_3005289
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC — надійна відеокарта нового покоління, яка дозволить випереджати час. Елегантний оновлений дизайн з вентилятором TORX FAN 5.0 і контролем повітряного потоку дозволяє відеокартам серії VENTUS легко справлятися з будь-яким завданням. Побудована на базі архітектури NVIDIA Blackwell Architecture і має 16 ГБ пам’яті GDDR7, щоб забезпечити неперевершений досвід використання.
Три вентилятори та великий радіатор забезпечують ефективне та тихе охолодження. Вентилятори TORX FAN 5.0 покращують потік повітря та тиск завдяки своїй вдосконаленій конструкції. Кільцеві дуги з'єднують три набори лопатей вентилятора, нахилених під кутом 22°, збільшуючи потік повітря на 23% порівняно з осьовими вентиляторами. Два комплекти надійних кулькових підшипників забезпечують роботу вентиляторів протягом багатьох років інтенсивних та тривалих ігрових сесій. Коли температура відносно низька, вентилятори повністю зупиняються. Вони знову починають працювати, коли ключові компоненти нагріваються від навантаження.
Особливості:
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5080 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | кулер, радіатор |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 303 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.9 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 1084 г |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 360 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Розміри | 303 x 121 x 49 мм |
| Сумісність з HDCP | так |
| Частота пам'яті | 30000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2640 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
71 968 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00