Укр
Рус

Код товару: DW_2749468
Особливості:
| Тип | Пневматичні |
| Діаметр диска | 75 мм |
| Швидкість холостого ходу | 20000 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 6.3 атм |
| Витрата повітря | 142 л/хв |
| Додаткові характеристики | Товщина різу до 5 мм; Вхід повітря 1/4” |
| Розміри: | 208x95 мм |
| Вага | 0.45 кг |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 006 ₴
-20%1 605 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00