Виколотка пряма Wurth DIN 6450, 8MM-L150MM (07146331) - фото 1
Виколотка пряма Wurth DIN 6450, 8MM-L150MM (07146331)
Код товару: MD_1358357
Про товар
Відповідно до DIN 6450, форма C із загартованою ударною головкою.
Особливості:
  • Хром-ванадієва сталь, що затверділа в природних умовах.
  • Гартові безпечні бойки.
  • Запобігає утворенню деформацій та сколів на бойці.
  • Рукоятка загартована по всій довжині.
  • Особливо міцний та зносостійкий.
Характеристики:
  • Діаметр ударної поверхні (S): 12 мм.
  • Довжина леза (L2): 50 мм.
  • Ширина наконечника (d): 8 мм.
Характеристики
Бренд
Wurth
Країна-виробник
Німеччина
Загальна довжина
150 мм
Ширина робочої частини
8 мм