Укр
Рус

Код товару: AR_3017811
GTM SD3,6/5 - акумуляторна викрутка, розроблена спеціально для домашнього використання та DIY-ентузіастів. Працює від вбудованого акумулятора ємністю 1,5 Агод. Максимальний крутний момент при цьому досягає 5 Нм. Цього буде достатньо для складання меблів і закручування невеликих шурупів при поточному ремонті. Додатково викрутка має вбудований LED-ліхтарик для роботи при недостатньому освітленні.
Основні переваги GTM SD3,6/5:| Призначення | побутовий |
| Патрон | Шестигранник (Під біту) |
| Режими | безударний, реверс |
| Тип живлення | акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятору | 1.5 A/г |
| Вага | 0.7 кг |
| Діаметр патрона | 6.35 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 210 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 4 Н·м |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Особливості | поворотна рукоятка, реверс, підсвічування, набір біт |
| Число ступенів обертального моменту | 15+1 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 152 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00