Укр
Рус

Код товару: AR_3018630
Компанія Stanley – потужний виробник високоякісних, професійних, зносостійких інструментів, які користуються широким попитом у всьому світі.
Переконлива історія на протязі більше 150 років, падіння компанії, а потім тріумфальне повернення на ринок – це доля великих компаній, в число яких, безсумнівно, входить концерн Stanley.
Ручний інструмент Stanley являє собою дуже зручне, практичне і функціональне рішення не тільки для вузькопрофесійного використання, але і в самих звичайних побутових умовах.
Всі інструменти виготовлені з високоякісного металу, не схильного до корозійних процесів і стійкі до згинання.
Ящик для інструментів Stanley 30 відділень (365х155х225мм) (1-93-980)
Особливості органайзера Stanley вертикального:
- складається з 30 малих прозорих висувних відділень.
- економить простір для дрібних деталей.
- простий і зручний у застосуванні.
| Матеріал | пластик |
| Конструкція | з висувними ящиками |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Кількість висувних секцій | 30 |
| Ширина | 365 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 002 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00