Укр
Рус

Код товару: AR_3018631
Stanley – потужний виробник високоякісних, професійних, зносостійких інструментів, які користуються широким попитом у всьому світі.
Переконлива історія на протязі більше 150 років, падіння компанії, а потім тріумфальне повернення на ринок – це доля великих компаній, в число яких, безсумнівно, входить концерн Stanley.
Інструмент Stanley являє собою дуже зручне, практичне і функціональне рішення не тільки для вузькопрофесійного використання, але і в самих звичайних побутових умовах.
Інструменти виготовлені з високоякісного металу, не схильного до корозійних процесів.
Ящик для інструментів Stanley ESSENTIAL, 16
(400x184x184мм) (STST1-75517)
Особливості ящика для інструменту Stanley Essential 16:
- Два органайзера в кришці ящика.
- Два вушка для навісного замка для додаткового захисту вмісту.
- Надійні двоелементні пластмасові замки нової конструкції.
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Конструкція | з кришкою і органайзером |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 184 мм |
| Глибина | 184 мм |
| Додатково | можливість використання навісного замка |
| Кількість замків | 1 |
| Кількість органайзерів в кришці | 2 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | пластик |
| Ширина | 400 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
702 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00