Укр
Рус

Код товару: AR_3018639
Ящики для інструменту Stark Magnum вирізняються компактністю й забезпечують зручне та надійне зберігання і транспортування ручного інструменту. Ящик Stark серії Magnum допоможе назавжди покласти край безладу у майстерні та багажнику авто, і дасть тримати завжди під рукою необхідні аксесуари, кріпильні деталі та інструменти.
Переваги:
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | метал |
| Конструкція | ящик для інструментів |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 314 мм |
| Глибина | 277 мм |
| Додатково | можливість використання навісного замка, внутрішній лоток для часто використовуваних інструментів |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість органайзерів в кришці | 4 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | метал |
| Перегородки органайзера | нерегульовані |
| Ширина | 607 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 734 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00