Укр
Рус

Код товару: AR_3010244
Підходить для заряджання фотоапаратів, мобільних телефонів, смартфонів, mp3-плеєрів, планшетних комп'ютерів та інших пристроїв, заряджання яких передбачає USB-порт.
Технічні характеристики:
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Призначення | універсальне |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Максимальний вихідний струм | 1 A |
| Кількість USB портів | 1 x USB |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 1 A |
| Максимальна вихідна потужність | 5 Вт |
| Особливості | захист від перенавантаження, захист від короткого замикання |
| Гарантія | 3 місяці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
298 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00