Укр
Рус

Код товару: AR_3010089
Автомобільний зарядний пристрій Modecom KULU-01 легко поповнить заряд мобільних телефонів, планшетів, відеореєстраторів та інших пристроїв, якими ви користуєтесь у дорозі.
Зарядний пристрій Royal KULU-01 оснащений кабелем micro-USB довжиною 1.2 м та портом USB-A 2.4А. Вбудований на кабелі LED індикатор дозволяє підключати пристрої в умовах недостатнього освітлення. Автозарядка підтримує одночасне зарядження двох пристроїв та автоматично визначає оптимальний рівень напруги для кожного підключеного пристрою. Максимальна потужність зарядження – 17.5 Вт.
Зарядний пристрій Royal KULU-01 працює від напруги 12-24 Вт, тому підійде для різних видів транспорту – легкових автомобілів, позашляховиків, вантажівок тощо. Цей гаджет впорається зі своєю роботою на бездоріжжі, адже виконаний у міцному корпусі, який надійно захищений від ударів та ковзання.
| Тип | адаптер |
| Живлення | прикурювач автомобіля |
| Призначення | універсальне |
| Тип вихідного підключення | micro-USB, USB |
| Максимальний вихідний струм | 2.4 А |
| Кількість USB портів | 1 x USB |
| Швидка зарядка | Fast Charging |
| Колір | червоний, чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Довжина кабеля | 1.2 м |
| Додаткові характеристики | вхідна напруга: 12-24 В |
| Максимальна вихідна потужність | 17.5 Вт |
| Особливості | + кабель microUSB |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
347 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00