Укр
Рус

Код товару: AR_3017032
Зволожувач повітря Deerma DEM-LD220
Зволожувач повітря Deerma DEM-LD220 представлений в елегантному дизайні. Його тонкий витончений корпус виготовлений з АБС-пластика, який навіть з часом не втрачає свою білизну. Яскравим акцентом в дизайні виступає круглий LCD-дисплей з приємною блакитною підсвіткою, на якому відображається вся інформація про роботу приладу. Завдяки витягнутій формі зволожувач буде мати гарний вигляд як на підлозі, так і на узвишші. Завдяки вдосконаленій системі подачі димки водяна суспензія не осідає на поверхнях, повністю розчиняючись в повітрі і забезпечуючи якісне і ефективне зволоження атмосфери в приміщенні.
Зручне управління
Щоб вибрати оптимальні параметри зволоження повітря, можна скористатися сенсорними кнопками безпосередньо на корпусі зволожувача, або використати зручний пульт дистанційного керування. Всього одне - два натискання, і прилад працює в комфортному для вас режимі.
Два способи дозаправки
Зволожувач має спеціальну конструкцію водяного клапана з боковим отвором, яка дозволяє заливати воду в бак при вертикальному і горизонтальному розташуванні приладу. Заливний канал висувається на 14 см, завдяки цьому ви зможете заливати воду в резервуар навіть в раковині з низьким краном, поклавши прилад на бік.
Ефективне і швидке зволоження
На відміну від більшості зволожувачів, Deerma DEM-LD220 має збільшений отвір шириною 52 мм для подачі водяної суспензії. Ультразвуковий розсіювач розбиває краплі на дрібний водяний пил з розміром частинок 1-5 мкм. Дрібнодисперсні частинки води під тиском потрапляють в кімнату, швидко розсіюються в усі сторони, усуваючи пересушення повітря і створюючи природну комфортну атмосферу в домі.
Багато годин роботи
Резервуар Deerma DEM-LD220 вміщує 4 літри води. Повністю заправлений, зволожувач пропрацює цілий день, не вимагаючи уваги з вашого боку. Зручне віконце збоку допоможе вам з одного погляду визначити кількість води в резервуарі і зрозуміти, чи потребує прилад заправки. Якщо ж бак спорожнів, а ви це пропустили, нічого страшного. Розумна система захисту автоматично відключить пристрій при нестачі води.
Нічне зволоження
Deerma DEM-LD220 подбає про те, щоб ви відпочивали в комфортних умовах. Нічний режим знижує рівень шуму і робить роботу приладу зовсім непомітною. При цьому автоматично підтримується оптимальний рівень зволоження повітря, який сприяє повноцінному здоровому нічному відпочинку.
| Тип | ультразвуковий |
| Основні функції | зволоження |
| Площа обслуговування | 25 м² |
| Продуктивність | 250 мл/г |
| Потужність | 25 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Тип управління | сенсорне |
| Функції управління | автоматичне відключення, дистанційне керування, таймер |
| Індикатори | гігростат, дисплей |
| Дизайн | креативний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 540 х 170 х 170 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Колір | білий |
| Особливості | нічний режим |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Час роботи при повному резервуарі | 12 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 495 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00