Укр
Рус





Код товара: AR_3006781
Мобільний телефон ERGO F241 Dual Sim виконаний в яскравому дизайні: корпус-розкладачка чорного кольору має стильну форму. Він міцний та надійний. Дисплей у 2.4 дюймовий з роздільною здатністю у 240x320 дозволяє переглядати улюблений контент і читати повідомлення, а завдяки великій зручній клавіатурі, набирати телефонні номери або текстові повідомлення дуже легко.
Батарея у 1000 мА/год, підтримка єдиного GSM-стандарту та два роздільні слоти для SIM-карт дозволяють бути в доступі 24/7. Завдяки можливості використовувати дві сім-карти, власник телефону може обрати найвигідніші тарифи різних операторів, а також розмежовувати особисті та ділові дзвінки.
Телефон має клавішу SOS, яка дає можливість зберегти кілька найбільш використовуваних номерів. У разі необхідності, за допомогою одного натискання, на них можна відправити завчасно підготовлене текстове повідомлення.
Разом з мобільним телефоном ERGO F241 Dual Sim власник отримуєте не тільки цілий спектр таких корисних вбудованих додатків, як FM-радіо, аудіо, відеоплеєр, файл-менеджер, ліхтарик, але і можливість виходу в інтернет завдяки 2G мережі. Підтримка microSD-карти до 32 Гб дозволяє завантажувати улюблені медіафайли онлайн, так через Bluetooth.
| Класс телефона | Мобильные телефоны |
| Форм-фактор | раскладной |
| Количество SIM-карт | 2 SIM |
| Поколение связи (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Диагональ экрана | 2.4" |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Процессор | MediaTek MT6261D |
| Количество ядер | 1 core |
| Оперативная память | 32 Mb |
| Встроенная память | 32 Mb |
| Операционная система | no OS |
| Беспроводные подключения | Bluetooth |
| Интерфейсы и подключения | microUSB |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 1000 mAh |
| Оснащение | FM-радио, фонарик |
| Материал корпуса | пластик |
| Цвет | черный |
| Особенности корпуса | со съемной батареей |
| Вес | 103 грамм |
| Количество модулей основной камеры | 1 |
| Мультимедиа | видеоплеер, FM-радио, музыкальный плеер |
| Органайзер | календарь, часы, будильник, телефонная книга |
| Размеры (мм) | 103 х 51 х 16.7 мм |
| Расширение памяти | microSD, до 32 Gb |
| Состояние товара | Новый |
| Формат SIM-карты | Micro |
| Гарантия | 1 год |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
1 162 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00