Укр
Рус





Код товару: AR_3006781
Мобільний телефон ERGO F241 Dual Sim виконаний в яскравому дизайні: корпус-розкладачка чорного кольору має стильну форму. Він міцний та надійний. Дисплей у 2.4 дюймовий з роздільною здатністю у 240x320 дозволяє переглядати улюблений контент і читати повідомлення, а завдяки великій зручній клавіатурі, набирати телефонні номери або текстові повідомлення дуже легко.
Батарея у 1000 мА/год, підтримка єдиного GSM-стандарту та два роздільні слоти для SIM-карт дозволяють бути в доступі 24/7. Завдяки можливості використовувати дві сім-карти, власник телефону може обрати найвигідніші тарифи різних операторів, а також розмежовувати особисті та ділові дзвінки.
Телефон має клавішу SOS, яка дає можливість зберегти кілька найбільш використовуваних номерів. У разі необхідності, за допомогою одного натискання, на них можна відправити завчасно підготовлене текстове повідомлення.
Разом з мобільним телефоном ERGO F241 Dual Sim власник отримуєте не тільки цілий спектр таких корисних вбудованих додатків, як FM-радіо, аудіо, відеоплеєр, файл-менеджер, ліхтарик, але і можливість виходу в інтернет завдяки 2G мережі. Підтримка microSD-карти до 32 Гб дозволяє завантажувати улюблені медіафайли онлайн, так через Bluetooth.
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Форм-фактор | розкладний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Кількість ядер | 1 core |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | microUSB |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Оснащення | FM-радіо, ліхтарик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | зі знімною батареєю |
| Вага | 103 грам |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Мультимедіа | відеоплеєр, FM-радіо, музичний плеєр |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 103 х 51 х 16.7 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Micro |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 162 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00